fico u obamu a strata kontaktu s realitou

Autor: martin milo | 22.11.2013 o 8:52 | (upravené 22.11.2013 o 9:28) Karma článku: 18,86 | Prečítané:  1035x

Róbert sa stretol s Barakom, a asi si o ňom myslí že je úplne blbý, keďže mu porozprával rozprávku o výhodách Slovenska oproti iným okolitým krajinám v umiestňovaní amerických investícií. Kľúčovým slovom, pri ostatných skvostoch ktoré vie Róbert zo seba vyvrátiť (máme vládu, parlament, stabilitu v ekonomickom a sociálnom systéme, ...), bolo slovo kľud - na Slovensku je pokoj bez demonštrácií tak hor sa sem podnikatelia!

Róbert Fico, ak ty sám veríš tomu čo rozprávaš, tak to je pomaly na psychiatrickú diagnózu, sebaklam ako vyšitý. Alebo alternatívne Róbert Fico, vedome klameš a tliachaš, rozprávaš prázdne frázy a vyvolávaš dojem. To jest za tvojim drajvom po moci je komplex menejcennosti. Podobne ako bol u Stalina, Hitlera, Mečiara, a iných despotov a autoritátorov, primárny strach z iných ľudí, názorov, ktorých/ktoré je potrebné eliminovať, nie si ich vypočuť a hľadať konsenzus. Tvoji kolesíkovia o tom vedia, teplú stoličku môžu zohrievať iba dovtedy pokiaľ budú čušať a so všetkým súhlasiť, presne ako v rokoch 48-89. Teraz máš trochu problém pred sebou, že? Chcel by si byť prezidentom, však ním si ešte nebol, ale bez teba sa Smer rozsype, hm.

Róberte Fico, v 89-tom si si veľmi demonštrácie nevšímal. Tvoj názor je že demonštrácie nie sú ok, pokoj a kľud je ok, ako tá najväčšia komparatívna výhoda pre potenciálnych investorov. Nie prehľadné podnikateľské prostredie s minimálnymi daňami a flexibilným zákonníkom práce a vymožiteľným právom bez Harabína a podobných kreatúr.

Róberte, z duše ti želám zažiť si extra veľké a silné demonštrácie tu na Slovensku. Zišiel by sa tu nový november ako soľ.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Spasí nás univerzálny základný príjem?

Stroje a automatizácia prinesú v budúcnosti stratu polovice pracovných miest. Spolu s tým príde ešte väčší hnev ľudí bez práce. Bude to znamenať pád demokracie?

AUTO

Nie v každej hmle treba zapnúť hmlovky

Predné a zadné hmlové svetlá plnia rôzne funkcie.

ROZHOVOR

Zosnulá Jaroslava Blažková: V Kanade som žila náhradný život

V tomto smutnom svete treba vyhľadávať jagavé momenty.


Už ste čítali?